XXXII Niedziela Zwykła – 7 listopada 2021

1.  Msza św. w intencji Kół Żywego Różańca dziś o godz. 12:00. Po Eucharystii zapraszamy na spotkanie formacyjne.
Natomiast Msza św. w intencji rodziców oczekujących potomstwa – o godz. 13:15. Zapraszamy przyszłe mamy na błogosławieństwo relikwiami św. Joanny Beretty Molli. Po Mszy św. jest możliwość udostępnienia relikwii, aby modlić się wspólnie w zaciszu domu. 

2. Od jutra przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok. Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

3. II część wypominków jutro, 8 listopada, o godz. 18:30.

4. Przypominamy, że w tym roku odpust zupełny za zmarłych możemy uzyskać przez cały listopad. Odpust zupełny uzyskujemy za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
Odpust za zmarłych można uzyskać także za nawiedzenie znajdującego się w kościele grobu pierwszego Proboszcza parafii i budowniczego kościoła śp. księdza Eugeniusza Ledwocha.

5. Zapraszamy licealistów na spotkania KSM. W środę, 10 listopada, o godz. 19:00 będziemy rozmawiać o tym, na czym polega współczesny patriotyzm.

6. W czwartek, 11 listopada, imieniny obchodzą ks. Marcin Wiśniewski i ks. Marcin Żurek. Msza św. dziękczynna za życie i posługę naszych duszpasterzy w czwartek o godz. 18:00.

7. Zapraszamy dzieci do scholi, która posługuje na niedzielnej Mszy św. o godz. 10:30. Próby odbywają się w soboty o godz. 11:00, w sali Nazaret.
Informacji udziela ks. Przemysław.

8. Katechezy dla rodziców i chrzestnych odbywają się w II i IV soboty miesiąca, w kościele. Najbliższa odbędzie się 13 listopada.

9. Parafialnym Zespół Caritas rozpoczyna przygotowanie paczek świątecznych dla potrzebujących pomocy. Dobrowolne ofiary na ten cel można będzie składać od 14 listopada do 19 grudnia br. do puszki Caritas w kiosku parafialnym, do skarbonki Caritas w kościele lub wpłacać na konto Caritas.

Z uwagi na wciąż trwającą pandemię prosimy o nie przynoszenie produktów żywnościowych. Produkty żywnościowe zostaną zakupione wzorem ubiegłego roku że złożonych przez Państwa środków.

10. Zapraszamy do lektury listopadowego numeru pisma parafialnego „Brat”. Dziękujemy za modlitewne i finansowe wspieranie jego wydawania.

11.  Z Kącika historycznego:

Dzień 11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości. Natomiast 12.11.1948 r. papież Pius XII mianował bp. Stefana Wyszyńskiego metropolitą gnieźnieńskim i warszawskim.

 

Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego Kościoła,
którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje Imieniny i Urodziny,
składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie,
polecając ich opiece Patrona parafii.