XXX Niedziela Zwykła – 24 października 2021

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną. Polecamy modlitwie wszystkich głoszących Ewangelię tam, gdzie nie jest znana. Po Mszach św. prowadzona jest zbiórka  przeznaczona na cele Misji świętych

2. Przyjmujemy wypominki roczne, które będą czytane w I i II poniedziałek miesiąca oraz na wypominki jednorazowe, które będą odczytane 2 listopada po Mszy św. o godz. 18.00. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach w I poniedziałek miesiąca o godz. 19:00.

Kartki, na których należy napisać imiona i nazwiska zmarłych, są do pobrania z półki obok kiosku parafialnego. Prosimy o pisanie drukowanymi literami, aby uniknąć błędów.

Kartki na wypominki (również aktywne) są także do pobrania z naszej strony internetowej
Wypominki przyjmujemy w kancelarii lub zakrystii.

 

DRUCZEK  x2  PDF  – FORMAT WYDRUKU: A4 – AKTYWNY  

3. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na film Wyszyński – zemsta czy przebaczenie, który będzie emitowany w środę, 27 października, o godz. 20:00 w kinie Wisła. Ks. Kamil udziela informacji o zniżce za bilet.

4. Wspólnota Mam serdecznie zaprasza mamy z dziećmi, przyszłe mamy oraz żony bezdzietne na spotkania w każdy czwartek o godzinie 10.00 w sali nr 1 w budynku szkoły przy kościele. Będzie to czas wspólnej modlitwy, rozmów, wsparcia i wzajemnego umocnienia. Wspólnota z radością czeka na każdą z Was!

5. Jest już nowy numer pisma parafialnego Brat, a w nim m.in. relacja z parafialnej pielgrzymki do Powsina. Bóg zapłać za ofiary na pokrycie kosztów druku gazety.

Z Kącika historycznego:

27 października 1986 roku zmarł w Warszawie bp Jerzy Modzelewski. W czasie Powstania Warszawskiego uczestniczył w przekazywaniu przez Niemców serca Fryderyka Chopina.

 

 

Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego Kościoła,
którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje Imieniny i Urodziny,
składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie,
polecając ich opiece Patrona parafii.