TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 listopada 2016 r. –

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 listopada 2016 r. –

1. Msza św. w intencji matek pragnących i oczekujących potomstwa, podczas której będziemy upraszać potrzebne łaski dla wszystkich rodzin z naszej parafii za wstawiennictwem św. Joanny Molli, odprawiona będzie dziś o godz. 13.15.

2. W poniedziałek 7 listopada o godz. 10.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. w intencji osób samotnych – z różnych powodów – owdowiałych, szukających swojego powołania, zagubionych na drodze życia. Po Mszy św. do godziny 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji osób samotnych.

W kaplicy Matki Bożej znajduje się księga, do której można wpisywać osoby samotne, za które chcemy się modlić. Księga zostanie złożona na Ołtarzu w procesji z darami w czasie Eucharystii 7 listopada. Będzie to już drugi dzień modlitwy w intencji osób samotnych. Ufamy, że jego owoce będą równe wielkie jak w zeszłym roku.

3. W poniedziałek o godz. 18.30 modlitwa wypominkowa, a godz. 19.00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

4. Akcja Katolicka zaprasza na wykład „SŁUŻBA KOŚCIOŁOWI SŁUGI BOŻEGO STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W WIĘZIENIU 25.09.1953-28.10.1956. BŁOGOSŁAWIONE OWOCE”. Wykład wygłosi o. Gabriel Bartoszewski OFM, promotor procesu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w domu parafialnym par. Ofiarowania Pańskiego we wtorek 8 listopada o godz. 18.30.

5. W piątek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. według porządku dnia powszedniego. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Naszego Patrona z prośbą o dar Jego kanonizacji zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

7. Spotkanie wspólnoty Misji św. Teresy od Dzieciątka Jezus odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 w sali katechetycznej Domu Parafialnego.

8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszym kościele biskupa z Białorusi.

9. Przyjmujemy na wypominki roczne odmawiane w każdy pierwszy i drugi poniedziałek miesiąca połączone ze Mszą św. w intencji zmarłych. Pamiętajmy, że pięknym darem serca człowieka wierzącego jest Msza św. ofiarowana w intencji osób zmarłych, które liczą na nasze modlitewne wstawiennictwo.

10. Są wolne intencje mszalne. Można także zamawiać Msze św. gregoriańskie. Jest to cykl 30 Mszy św. odprawianych w intencji osoby zmarłej dla uzyskanie odpustu zupełnego.

11. Konferencja dla rodziców i rodziców chrzestnych dzieci, które będą ochrzczone w grudniu br. odbędzie się w sobotę 26 listopada o godz. 19.00.

12. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 6 listopada 2016 r.