XXXI Niedziela Zwykła – 31 października 2021

1. Przyjmujemy wypominki roczne, które będą czytane w I i II poniedziałek miesiąca oraz na wypominki jednorazowe, które będą odczytane 2 listopada po Mszy św. o godz. 18.00. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach w I poniedziałek miesiąca o godz. 19:00.

Kartki, na których należy napisać imiona i nazwiska zmarłych, są do pobrania z półki obok kiosku parafialnego. Prosimy o pisanie drukowanymi literami, aby uniknąć błędów.

Kartki na wypominki (również aktywne) są także do pobrania z naszej strony internetowej
Wypominki przyjmujemy w kancelarii lub zakrystii.

 

DRUCZEK  x2  PDF  – FORMAT WYDRUKU: A4 – AKTYWNY  

2. Jutro, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. wg porządku niedzielnego. Msza św. wypominkowa o 18:00.

3. We wtorek, 2 listopada, Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 7:00, 7:30, a o godz. 18.00 – Msza św. w intencji zmarłych wraz z procesją za zmarłych.

4. Przypominamy, że w tym roku odpust zupełny za zmarłych możemy uzyskać przez cały listopad. Odpust zupełny uzyskujemy za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
Odpust za zmarłych można uzyskać także za nawiedzenie znajdującego się w kościele grobu pierwszego Proboszcza parafii i budowniczego kościoła śp. ks. kanonika Eugeniusza Ledwocha.

5. Wspólnota Mam zaprasza na Mszę św. w I czwartek miesiąca, 4 listopada. o godz. 10:00.

6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź dodatkowo od godz. 17:30.

7. Msza św. w intencji zmarłych z Kola Przyjaciół Radia Maryja w piątek, 5 listopada, o godz. 19:00

8. Nabożeństwo do Matki Bożej w I sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 7:30.

9. Wspólnota Winnica Pana zaprasza w Pierwsze soboty miesiąca o godz. 9:15 do korzystania z indywidualnej modlitwy wstawienniczej. Modlitwa będzie się odbywała w dawnej kaplicy. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu podanym w gablocie wspólnoty przy wyjściu z kościoła.

10. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich w sobotę, 6 listopada, o godz. 16:20.

11. Msza św. w intencji Kół Żywego Różańca w przyszłą niedzielę, 7 listopada, o godz. 12:00. Po Eucharystii zapraszamy na spotkanie formacyjne.
Natomiast Msza św. w intencji rodziców oczekujących potomstwa – w przyszłą niedzielę, 7 listopada, o godz. 13:15. Zapraszamy przyszłe mamy na błogosławieństwo relikwiami św. Joanny Beretty Molli. Po Mszy św. jest możliwość udostępnienia relikwii, aby modlić się wspólnie w zaciszu domu.

12.  Z Kącika historycznego:

1 listopada.1822 r. urodził się Zygmunt Szczęsny Feliński, późniejszy biskup, profesor Akademii Duchownej w Petersburgu, arcybiskup metropolita warszawski.

Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego Kościoła,
którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje Imieniny i Urodziny,
składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie,
polecając ich opiece Patrona parafii.